ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,3029
EURO
6,0524
IMKB
62.336
ALTIN
212,404
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Aydın6/15 ºC
Ankara3/11 ºC
İstanbul6/13 ºC
İzmir5/16 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ÜMMET AKIN EFELER'DE ÇIKARMA YAPTI
10 Mart 2018 / 21:45
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Levent İlter, MHP Aydın Milletvekili Deniz Depboylu, Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Ümmet Akın için Efeler'de çıkarma yaptı. İl Başkanı İlter, Cumhuriyet Halk Partili belediyelerin yolsuzlukla anıldığını

Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı olan Germencik Belediye Başkanı Ümmet Akın, Efeler'de Adnan Menderes Bulvarı esnaflarını ziyaret etti. Akın'a MHP Aydın Milletvekili Deniz Depboylu, MHP Aydın İl Başkanı Levent İlter, İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale ve MHP il teşkilatı eşlik etti. Vatandaşları selamlayarak esnafları ziyaret eden heyet parti çalışmaları hakkında bilgi verdi.

 

Ziyaretlerine ilçelerden başladıklarını ve 17 ilçenin tamamını ziyaret ettiklerini belirten İl Başkanı Levent İlter, ana gündem maddelerine ilişkin vatandaşları bilgilendirdiklerini ifade etti. İlter, "Önümüzdeki yıl yapılacak olan mahalli seçimler için Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Ümmet Bey'i vatandaşlara tanıtıyoruz" dedi.

 

CHP YOLSUZLUKTA, MHP HİZMETTE YARIŞIYOR

MHP'nin tüm kurum kuruluşlarıyla, il ve ilçe teşkilatlarıyla, bütün seçilmişleriyle yerel seçime hazır olduğunu vurgulayan İlter, "MHP iddialıdır, kararlıdır, azimlidir. Büyükşehir başta olmak üzere bütün ilçe belediyelerini almaya kararlıyız. Buna da ihtiyaç var. Vaziyeti sizler de biliyorsunuz. Kamuoyunda görüyoruz. Cumhuriyet Halk Partisi'nin belediyeleri maalesef hizmetleriyle değil yolsuzluklarıyla anılırken MHP'li belediyelerinin hizmette yarışmaları, projelerini tamamlamaları, vatandaşa verdikleri sözleri yerine getirmeleri bizlerin onuru, gururu" diye konuştu.

 

YERELDE İTTİFAK GÖRÜNMÜYOR

MHP Aydın Milletvekili Deniz Depboylu, her zaman Aydınlıların yanında olduklarını belirterek meclis çalışmalarının yoğun bir şekilde devam ettiğini dile getirdi. Yerelde ittifakın söz konusu olmadığını kaydeden Depboylu, "Önümüzde 1 yıl gibi bir süreç var. Ne olur ne değişir bilinmez. Siyaset için 24 saat bile uzun bir zamandır ama şu an da ittifak yapma ihtimali görünmüyor. Nihayetinde ittifak şu anda sadece milletvekilliği ve cumhurbaşkanlığı için geçerli. Yerel seçimler için böyle bir hazırlık yok. Bu kapsamda Milliyetçi Hareket Partisi kendi adayları için çalışmakta" dedi.

 

"AYDIN 'ÜMMET AKIN' DİYOR"

Germencik Belediye Başkanı, Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Ümmet Akın esnaflarla sohbet ederek, hayırlı kazanç dileklerinde bulundu. Esnafların sorun ve isteklerini dinleyen Akın "Sahada 2 buçuk yıldır çalışıyorum. İkinci turlar bitti. Üçüncü turlara başlıyoruz. Benim izlenimim Aydın kararını vermiş. 'Ümmet Akın' diyor" ifadelerini kullandı

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
GÜNCEL
POSTA LİSTESİ