ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,3125
EURO
6,0136
IMKB
62.336
ALTIN
227,018
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Aydın4/19 ºC
Ankara0/11 ºC
İstanbul3/12 ºC
İzmir4/18 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Nazilli'de Öss Bilgilendirmesi
03 Nisan 2009 / 11:21
Nazilli'de, Öğrenci Seçme Sınavları'na (ÖSS) yönelik bilgilendirme toplantısı düzenlendi.
Bahçeşehir Üniversitesi tarafından Uğur Dershanelerinin organizasyonu ile Nazilli Belediye Sarayı Tiyatro Salonunda düzenlenen konferansta,Bahçeşehir Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şenay Yalçın, Uğur Dershaneleri Genel Müdürü Kaya Aydın ve Uğur Dershaneleri Genel Koordinatörü Turgay Polat, 2010 yılında uygulamaya konacak olan sistemle ilgili genel ve yeni bilgileri aktardı.
Konuşmacılar, öğrencilerin özellikle hangi bölüm ve alanları seçeceklerinin netleştirmelerini önererek, yetenekleri doğrultusunda seçimin yararlı olacağını, sınavın bir tek gün değil, bölüm bölüm yapılacağını ifade ettiler.
Toplantıya Adnan Menderes Üniversitesi'ne (ADÜ) bağlı Nazilli İktisadi İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Halil Mutioğlu , Nazilli Polis Meslek Yüksek Okulu Müdür Yardımcısı Fehmi Özer, Nazilli Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz, Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Ercan, Nazilli'de bulunan Orta öğretim lise ve dengi okul müdürleri, öğretim görevlileri ile öğretmenler katıldı.
DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
GÜNCEL
POSTA LİSTESİ