ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,3697
EURO
6,1227
IMKB
62.336
ALTIN
223,492
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Aydın0/11 ºC
Ankara-6/2 ºC
İstanbul4/10 ºC
İzmir1/12 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
BAŞKAN ÖZAKCAN’DAN DOWN SENDROMU FARKINDALIK GÜNÜ MESAJI
21 Mart 2018 / 14:50
Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan, 21 Mart Down Sendromu Farkındalık Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.Engelsiz bir Efeler hedeflediğini her fırsatta dile getiren Başkan Özakcan; engelli vatandaşların taleplerini, imkanları en iyi şekilde kullanar
 
 
 

‘Down Sendromu Farkındalık- Günü’nün anlam ve önemine dikkati çeken Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan şöyle konuştu:

“Özel çocuklarımızın ve ailelerin talepleri bizler için çok önemli. Down sendromlu çocuklarımızın hayatları boyunca ön yargı ve ayrımcılığa maruz kalmadan yaşamlarını sürdürebilmesi için üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız. Çocuklarımız milletimizin en değerli varlığı, sevinç ve ümit kaynağıdır. Çocuklar hiçbir çıkar gözetmeksizin sever. Bu sevginin içinde hiçbir beklenti bulamazsınız. Toplum olarak çocukların bu saf ve gerçek sevgisine layık olmalı, hiçbir ayrım gözetmeksizin çocuklarımıza hak ettikleri değeri vermeliyiz. Down sendromlu çocukların insani değerleri yüksektir ve yürekleri sevgi doludur. Sevgi dolu çocuklarımızın, hayatın bütün güzelliklerini yaşamalarını, daima mutlu ve umutlu olmalarını temenni ediyorum.” (ÖZER DUMRUL)

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
GÜNCEL
POSTA LİSTESİ