ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,3387
EURO
6,0727
IMKB
62.336
ALTIN
219,631
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Aydın7/11 ºC
Ankara2/6 ºC
İstanbul5/12 ºC
İzmir6/12 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
KALE'DEN ASIRLIK ÇINARLARA ZİYARET
22 Mart 2018 / 15:45
İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale, 18 -24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası münasebetiyle ilçedeki asırlık çınarları evlerinde ziyaret edip birer çiçek takdim etti.
 
 
 

Yaşlı vatandaşların geçmiş ile gelecek arasında bir köprü olduğunu ifade eden Başkan Kale; “Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren yaşlı vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret etmeye, onların sorunlarını çözüme kavuşturmaya ve varsa isteklerini karşılamaya büyük önem gösteriyoruz. Çünkü, yaşlı vatandaşlarımız kültürümüzü, gelenek ve göreneklerimizi, milli ve manevi değerlerimizi gelecek nesillere taşıyan bir ışıktır. Bu nedenle yaşlı vatandaşlarımıza göstereceğimiz sevgi, saygı, hoşgörü ve ilgi onlara olan minnet borcumuzdur. Yüce Allah hepsine sağlık, sıhhat ve güzellikler içerisinde ömür nasip etsin. Bizler de imkanlarımız doğrultusunda yaşlı vatandaşlarımızın yanında yer almaya, onlarla birlik ve beraberlik içerisinde olup hayat tecrübelerinden faydalanmaya devam edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle tüm asırlık çınarlarımızın Yaşlılar Haftasını kutluyor. Saygılarımı sunuyorum” şeklinde konuştu.

Başkan Kale’nin kendilerini ziyaret etmesinden dolayı büyük bir memnuniyet duyduklarını ifade eden yaşlı vatandaşlar bu duyarlı davranışından dolayı kendisine teşekkür etti.

(ÖZER DUMRUL)
DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
GÜNCEL
POSTA LİSTESİ