ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,3448
EURO
6,0757
IMKB
62.336
ALTIN
214,429
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Aydın1/11 ºC
Ankara1/11 ºC
İstanbul4/10 ºC
İzmir2/9 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TORPİL LİSTESİNİ PAYLAŞINÇA ORTALIK KARIŞTI
14 Nisan 2018 / 00:44
Denizli Acıpayam'da sınav yapılmadan atanacak müdürlerin yer aldığı listeyi paylaşan İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çiçekdemir görevden alındı.
 
 
 

Acıpayam İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çiçekdemir 29 Mart'ta, okul müdür ve müdür yardımcılarının atamalarının yer aldığı listeyi paylaştı. Bazı okul müdür ve müdür yadımcılarının isim ve atamalarının yapılmasının istendiği okulların yer aldığı ileri sürülen liste, kısa sürede yayıldı.

 

Müracaatları yapılan ve şu an sınav aşamasında olan atama sonuçlarının temmuz ayında açıklanacak olmasına rağmen, şimdiden bazı isimlerin ve atanacakları okulların yer aldığı liste, 'torpil listesi' olarak nitelendirildi.

 

Çiçekdemir'in paylaştığı ileri sürülen listeye STK'lar tepki gösterirken olayın ardından Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü soruşturma başlattı. Soruşturması devam eden Çiçekdemir, görevinden alındı. Yerine Çal İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici atandı. Çiçekdemir'in eski kadrosu olan şube müdürlüğü görevine çekildiği öğrenildi (ÖZER DUMRUL)

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
GÜNCEL
POSTA LİSTESİ