ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,3171
EURO
6,0307
IMKB
62.336
ALTIN
227,073
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Aydın5/15 ºC
Ankara2/10 ºC
İstanbul2/6 ºC
İzmir4/12 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
AK PARTİ AYDIN MİLLETVEKİLİ SN. MUSTAFA SAVAŞ'IN 5 ARALIK KADIN HAKLARI GÜNÜ MESAJI
06 Aralık 2018 / 16:54
...

"Kadın annedir, eştir, kardeştir, evlattır. Kadınlarımız gazidir, kadınlarımız şehittir. Biz kadınlarımızla her zaman gurur duyduk duymaya devam edeceğiz."

AK Parti Aydın Milletvekili ve TBMM KİT Komisyonu Başkanı Mustafa Savaş 5 Aralık Kadın Hakları Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Türkiye'yi gelecek yüzyıllara damga vuran, yeniden güçlü ve büyük bir ülke yapabilmek için AK Parti iktidarı olarak büyük çabalar verdiklerini ve bu mücadelede kadınlara büyük görevler düştüğünü ifade eden Mustafa Savaş,

"Gelişen, büyüyen ve daha fazla kalkınan Türkiye'yi kadınların ve erkeklerin güçlü işbirliği ile inşa ediyoruz. Bizler milletçe kadınlarımıza güveniyoruz. AK Parti olarak kadınlarımızın her alanda büyük başarılar elde edeceği inancındayız.

Cumhuriyetimiz, Meclisimiz, demokrasimiz, parti yönetimimiz, iş ve sanat dünyamız ve akademik kalkınmamız kadından ayrı düşünülemez.

Kadın annedir, eştir, kardeştir, evlattır. Kadınlarımız gazidir, kadınlarımız şehittir. Biz kadınlarımızla her zaman gurur duyduk duymaya devam edeceğiz.

Kadınlarımız bu denli önemliyken de onlara yönelik şiddet olayları asla kabul edilemez. İktidar olarak yasalar çerçevesinde bunu da engellemekte kararlıyız. Biz Türkiye Cumhuriyeti Devletimizi kadınlarımızla birlikte dünyanın en saygın devletlerinden birisi yapıp, geleceğimizi hep birlikte inşa edeceğiz " dedi.

Mustafa SAVAŞ

AK Parti Aydın Milletvekili

TBMM KİT Komisyonu Başkanı

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
GÜNCEL
POSTA LİSTESİ