ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
4,5607
EURO
5,3869
IMKB
62.336
ALTIN
189,799
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Aydın17/33 ºC
Ankara12/26 ºC
İstanbul17/23 ºC
İzmir17/31 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Aydın Sosyete Pazarına kavuştu
16 Aralık 2009 / 14:27
Aydın Belediyesi ve özel bir firmanın işbirliği ile Aydın, en sonunda Sosyete Pazarı'na kavuştu.

Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Aydın Belediye Meclis üyeleri, mahalle muhtarları, firma yetkilileri ve davetlilerin katılımıyla gerçekleşen Sosyete Pazarı açılışına birde sanatçı Latif Doğan şarkılarıyla eşlik edince adı gibi açılışıda Sosyetik oldu.
Şarkıcı Doğan, “Konser parasını peşin aldım, o yüzden reklam arası vermeyeceğim” diye espri yaparak, yaklaşık 1 saat boyunca sahnede şarkı söyledi.

Fatih mahallesi'nde açılan ''Sosyete Pazarı'' ile ilgili olarak ''Sosyete nedir ?'' ve ''Soyete Pazarı nedir ?'' sorularının cevaplarını ,düşüncelerinizi ve yorumlarınızı AYPOST aracılığı ile yorumda bulunarak Aydınlılar'la paylaşabilirsiniz.

ömür bertana
mehmet öz
Ne yazdığımı iyi okuyun ve anlamaya çalışın. Anlamadınız mı? Diyorum ki "Sadece Aydın'da varmış gibi niye büfeler kaldırılıyor?" Başka işiniz yoksa, milletin ekmeğinle oynamayın.
18 Aralık 2009 Cuma 02:17
oy verdim de ne oldu
misafir
Özlem hanımın projelerini görmek istiyoruz. Ayder gibi bi iş başlatıldı. Partili hanımlar ve beyler iş buldu. Oyumu verdim karşılığında somut projeler görmek istiyorum. Jeotermal sözü unutuldumu, çevre yolu ne oldu.
17 Aralık 2009 Perşembe 19:45
Bu lazımdı ?
Hikmet Seren
Aydın esnafını öldürmek için ne varsa yapılıyor. Kimsedn ses çıkmıyor. Herkez can çekişiyor galiba. Aydının pazarcısı, esnafı sinek avlarken, İzmirlileri Aydına getirip mal sattıran zihniyet nasıl birşey. Bu pazara trilyonlar yatıran Ortekinle, buraya yabancıları getiren çerçi arasında bi fark yok.
17 Aralık 2009 Perşembe 07:47
sade karşıtlarmı
İsmet Solak
Efe09 adını kullanan şahsiyet nerde kalkan büfeler. Hala her yer büfe dolu. Sadece seçimde oy vermeyenleri kaldırmak marifet değil. Hepsini kaldırsınlar göreyim. Milletin ekmeğiyle oynayacaklaı yerde, bi iş yapsınlar. En ufak bir belediye hizmeti yok. Boş işlerle pirim yapmaya çalışmayın. Böyle particilik görülmedi. Yandaşlarına iş yaratmak için büfeleri değil bütün belediye kiracılarını çıkartmaya çalışıyorlar. Bu iş ters teper. Aydın hizmet bekliyor. Nerde çevre yolu.
17 Aralık 2009 Perşembe 07:29
İş yapamayan camiduvarına
Ömür Bertan
Mehmet Öz kardeşim, büfeler dünyanın her yerinde var. Bu kadar uydurmanıza gerek yok. Yandaşlıkla olmaz bu işler. Aydında sadece işine gelenleri kaldırmakla olmaz. Atatürk sulu parktakileri de kaldırın. Sen hangi kaldırımdan bahsediyon. Ankara istanbulu bırak pariste, londradada büfe var. Sen uyuyomusun, yoksa yağcılık tanmı yapıyosun.
17 Aralık 2009 Perşembe 07:25
DİĞER HABERLER