ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,2959
EURO
5,9997
IMKB
62.336
ALTIN
227,791
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Aydın4/19 ºC
Ankara0/11 ºC
İstanbul3/15 ºC
İzmir4/17 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Emlakçılar Derneği Başkanı Çoşkun
06 Nisan 2009 / 13:39
Didim Emlakçılar Derneği Başkanı Osman Coşkun, inşaat, emlak ve turizm sektöründe yaşanan sıkıntıların giderilmesi için yeni pazarların hedeflenmesi gerektiğini bildirdi.
Coşkun, gazetecilere yaptığı açıklamada, bölgede, İngilizlerin dışında hedef müşteri kitlesi oluşturulması için Ortadoğu, Orta Asya Cumhuriyetleri ve Avrupa ülkelerine ulaşılması gerektiğini söyledi.
Didim'in tanıtım organizasyonu için tüm iş sektörü temsilcileri, Kaymakamlık, Belediye ve sivil toplum kuruluşlarının ortaklaşa çalışma başlatıp, acilen uygulamaya geçilmesi gerektiğini kaydeden Coşkun, şöyle dedi:
''Antalya'da 14-16 Mayıs günlerinde düzenlenecek Emlak Yatırım Uzmanlığı Fuarı'na Didim Belediyesi ile ortak katılacağız. Bu fuar ile tanıtım ve dışa açılımın ilk adımını atmış olacağız. Didim Belediyesi, fuarda 50 metrekare yer kiraladı. Bu stantta sektör temsilcileri ve firmaların portföyleri yer alacak. Didim'den fuara katılmak isteyenler derneğimize veya Didim Belediyesi Kültür Servisi'ne başvuru yapılabilir. İnşaat, emlak ve turizm sektöründe yaşanan sıkıntıların giderilmesi için yeni pazarlar hedeflemeliyiz ve zaman geçirmeden oralara gitmeliyiz.''
DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
GÜNCEL
POSTA LİSTESİ