ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,3279
EURO
6,0542
IMKB
62.336
ALTIN
219,530
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Aydın8/15 ºC
Ankara1/6 ºC
İstanbul7/13 ºC
İzmir8/13 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Aydın'da Bilgi Yarışması
06 Nisan 2009 / 17:08
AYDIN ANADOLU VE OSMANGAZİ TİCARET MESLEK LİSESİ SINIFLAR ARASI BİLGİ YARIŞMASI HÜSEYİN AKSU KONFERANS SALONUNDA YAPILDI...

AYDIN
ANADOLU VE OSMANGAZİ TİCARET MESLEK LİSESİ

2008 – 2009 Eğitim Öğretim Yılı 2. Dönem Ders Dışı Kültürel Etkinlikleri, Sınıflar Arasında Yapılan Bilgi Yarışmasıyla Başladı. Okul bilincini güçlendirmek, öğrenci motivasyonunu artırmak ve birlikte hareket etme bilincini geliştirmek amacıyla, idari kadro tarafından görevlendirilen komisyonca düzenlenen bilgi yarışmasının birinci gününde:

Anadolu 9/A
Anadolu 9/B
Osmangazi 9/A
Osmangazi 9/B
Osmangazi 9/C
Osmangazi 9/D
Osmangazi 9/E
Osmangazi 9/F
Sınıfları yarıştı. Sınıf mevcudu kararıyla seçilen üçer kişiden oluşan sınıf takımları, sınıf arkadaşları tarafından izlenen yarışmada dereceye girebilmek için kıyasıya mücadele etti.

Birinciliği, Seren DÜREK, Demet GÜNDÜZ ve Mecbure EPTİLİK'den oluşan Anadolu 9/B sınıfı kazanırken, ikinci Nurullah SARAÇ, Tülin AYDIN ve Halil İbrahim KAYA'dan oluşan Osmangazi 9/A sınıfı, üçüncü ise Nesin ALGU, Fatma AYDIN ve Şadiye BİRGİ 'den oluşan Anadolu 9/A sınıfı oldu.


Hüseyin AKSU Konferans Salonunda gerçeleştirilen ve jüri üyeliklerini, Aslı ATALAY,  Berna SOPA, Hatice GÜNAKIN, Ali ÖNDER, ve Ahmet YILDIRIM'ın üstlendiği etkinlikte dereceye giren öğrenciler Okul Aile Birliği tarafından verilen çeşitli hediyelerle ödüllendirildiler. Okul öğrencilerinden Ahmet TOYGAR'ın şiirleri ve Gamze SARI ile Ethem KARAR'ın folklör gösterileri ile renklenen, Şeyma BOZDAĞ, Gülçin ÇOBAN ikilisinin soru organizasyonlarını sağladıkları bilgi yarışmasının ikinci ve üçüncü aşamaları    8 -9 Nisan tarihlerinde yapılacak olan 10. ve 11. sınıfların yarışmalarıyla sonlanacak.

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
GÜNCEL
POSTA LİSTESİ