ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,7332
EURO
6,5830
IMKB
62.336
ALTIN
227,583
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Aydın15/24 ºC
Ankara9/21 ºC
İstanbul14/20 ºC
İzmir16/23 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Nazilli Ticaret Odasına Ziyaret
07 Nisan 2009 / 09:47
Nazilli Kaymakamı Caner Yıldız, Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz ve Nazilli Ağır Ceza Mahkeme Başkanı Ali Bağbozan, Nazilli Ticaret Odasını ziyaret etti.
Nazilli Kaymakamı Caner Yıldız, Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz ve Nazilli Ağır Ceza Mahkeme Başkanı Ali Bağbozan, Nazilli Ticaret Odasını ziyaret ederek, başkanlığa seçilen Gültekin Kılınç ve Meclis Başkanı Enes Öğünçlü ile yönetim kurulu üyelerini kutladılar.
Nazilli İlçe Kaymakamı Caner Yıldız, burada yaptığı konuşmada, ''Nazilli, Ege Bölgesi'nde geleceğin parlayan yıldızı olmaya aday bir yerleşim merkezidir. Güzelköy'de mutlak surette organize sera bölgesi kurulmalıdır. Jeotermal turizm bölgeleri için harekete geçilmelidir. En önemlisi de tüm Nazilli halkı el ele vererek, sivil toplum örgütleri ile milletvekillerimizin destekleri ile 'Nazilli Sümer Üniversitesi' mutlak surette kurulmalıdır'' dedi.
Nazilli Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz da, imkan verilmesi halinde cezaevindeki mahkum ve hükümlülerin çalıştırılabileceklerini, bunun için yer gösterilmesini istediklerini kaydetti.
Nazilli Ticaret Odası Başkanı Gültekin Kılınç ise ilçenin gelişmesi, kalkınması, yeni iş imkanları ve sahaları yaratılması için çalıştıklarını sözlerine ekledi.
DİĞER HABERLER