ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,2959
EURO
5,9997
IMKB
62.336
ALTIN
227,791
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Aydın4/19 ºC
Ankara0/11 ºC
İstanbul3/15 ºC
İzmir4/17 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Malay’ı Makamında Ziyaret Etti
10 Nisan 2009 / 16:17
Türk Polis teşkilatı Aydın Valisi Malay'ı Ziyaret ettiler.

Türk Polis teşkilatı 164. Kuruluş yılı çerçevesinde il emniyet müdürü, Aydın polis meslek yüksek okulu müdür vekili ve Aydın polis cemiyetleri derneği başkanı Vali Mustafa Malay'ı makamında ziyaret etti.
Türk Polis Teşkilatının 164. Kuruluş yılı çerçevesinde İl Emniyet Müdürü, Aydın Polis Meslek Yüksek Okulu ve Aydın Polis emekleri derneği üyeleri Vali Mustafa Malay'ı makamında ziyaret ettiler. Ziyarette, İl Emniyet Müdürü Mehmet Kamil Çolak, Vali Mustafa Malay'ın polis teşkilatlarında eğitim görmüş ve teşkilatta görev yapmış bir kişi olarak kendisi hem meslek büyüğü hem de il valisi olarak gördüklerini belirterek Vali Mustafa Malay'ı Polis teşkilatına göstermiş olduğu yakın ilgiden dolayı teşekkür etti ve polis teşkilatı adına ziyaretin anısına Vali Malay'a plaket ve çiçek verdi.
Vali Mustafa Malay'da kendisinin de Polis koleji ve Polis Akademisi mezunu olduğunu hatırlatarak polis teşkilatının emeğiyle büyüyen insanların bu teşkilattan kopamadığını ifade etti.
Vali Malay polislik mesleğinin şerefli ve onurlu bir meslek olduğuna fakat zor bir çalışma temposu içinde yer alan meslek olduğunu dile getirdi.


DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
GÜNCEL
POSTA LİSTESİ