ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,3487
EURO
6,0727
IMKB
62.336
ALTIN
220,485
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Aydın7/14 ºC
Ankara3/6 ºC
İstanbul7/10 ºC
İzmir9/13 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Hedef 100.000 Ağaç
14 Nisan 2009 / 19:18
E-fatura projesi kapsamında Türkiye'yi ağaçlandırmayı hedefleyen Türk Telekom, bir yıl içinde 81 ilde toplam 100.000 ağaç dikecek

Türkiye'nin telekomünikasyon devi Türk Telekom'un e-fatura projesi kapsamında hedeflenen 100.000 ağacın dikimine Aydın ile devam ediyor. Elektronik fatura uygulamasının yaygınlaştırılarak kâğıt tüketiminin azaltılmasının yanı sıra Türkiye'nin ağaçlandırılmasına katkıda bulunulmasının da amaçlandığı proje kapsamında düzenlenen ağaç dikimi töreninde 1.000 fidan dikildi.

Ağaç dikimi Töreni; Aydın Vali Yardımcısı Celal Ulusoy, İl Çevre ve Orman Müdürlüğü, Davetliler ve Türk Telekom çalışanlarının katılımı ile Aydın Savrandere mevkiinde gerçekleştirildi.

Aydın İl Telekom Müdürü Bülent Gültepe, yaptığı basın baçıklamasında: Türk Telekom ailesi olarak Türkiye'ye iyi bir gelecek hazırlamaya destek olan bu projede yer aldıkları için gururlu olduklarını ifade etti.

E-fatura kampanyası sayesinde bugün Türk Telekom'un yaklaşık 1 milyon abonesi faturalarını elektronik ortamda alıyor. Kampanyaya katılımı artırmak için online başvuru imkanını müşterilerine sunan Türk Telekom, tonlarca kağıt tasarrufu sağlarken, Türkiye'de çevre bilincinin yaygınlaşmasına katkıda bulunuyor.

Küresel Isınma ve çevresel felaketlerin gündelik hayatı etkilemeye başladığı günümüzde, biliçli olmanın ve seyirci kalmamanın önemini kavrayan Türk Telekom, E-Fatura hizmetiyle bu bilinci tüketicisiyle paylaşmayı ve çevre projelerine verdiği önemi arttırmayı hedeflemektedir.

Aydın ilinin e-fatura kullanımları ile yeşeren bir kent olması hedeflenmektedir.


DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
GÜNCEL
POSTA LİSTESİ