ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,2843
EURO
5,9542
IMKB
62.336
ALTIN
223,931
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Aydın1/16 ºC
Ankara-3/8 ºC
İstanbul3/7 ºC
İzmir1/13 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
AKP'den Ziyaret
19 Nisan 2009 / 02:56
Adalet ve Kalkınma Partisi Aydın İl Gençlik Kolları Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri, Saadet Partisi Aydın İl Gençlik Kolları yönetimini nezaket ziyaretinde bulundu.

Saadet Partisi Aydın İl Gençlik Kolları ziyaretine,Ak Parti Gençlik Kolları Aydın İl Başkanı Ahmet Daldal İl Başkan yardımcısı Ahmet yasir kuzu ve yönetim kurulu üyeleri katıldılar.Ziyarette hazır bulunan Saadet Partisi Gençlik Kolları Aydın İl Başkanı Barış Soyuçok, Gençlik Kolları İl Başkan Yardımcıları,Levent Çelik,Seçkin Çelik,Erdem Yalçınkaya,Hasan Tavil,Uğur Arpağ,Ahmet Akyüz,Ünal Sıltağ,Mehmet Emin Denktaş,Kenan Ari,Ahmet Erikli ve yönetim kurulu üyeleri katıldılar.

Saadet Partisi Gençlik Kolları Aydın İl Başkanı Barış Soyuçok ve Ak Parti Gençlik Kolları Aydın İl Başkanı Ahmet Daldal ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Partili gençlerimizin böyle birbirini ziyaret etmesi partilerarası kaynaşmaya, tanışmaya vesile olmaktadır denildi.

Aydın ilimizdeki sorunların, Dürüstlük, kardeşlik ve barış içinde, demokratik ortamda iştişare edilerek çözüleceğini dile getirdirler.

 

Türkiye'deki ve dünyadaki gelişmelerle ilgili, güncel meselelerle ilgili ve gündemdeki konularla ilgili  ayrıca 29 mart seçimleriyle ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.Her iki başkan gençlik kollarının çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdiler.

 

Fotoğraflar:

teklif
şevket çelik
siyasi partilerin gençlik kolları birbirleriyle ziyaret diyoloğ çok önemli birlik ve beraberlik içinde olunması Aydınımızın sorunları daha kolay çözülür.gençlik kolları flatform,u kurulmsını istiyoruz Aydın gençleri olarak,Aydındaki Gençlik Dernekleri,Aydın sivil toplum, Türkiye gençlik birliği,Anadolu Genlik Derneği,Alperen Ocakları,Ülkü Ocakları,Partilerin gençlik kolları,akp,sp,chp,mhp,bbp,anap,dp,hepsi bir arada olmalı
23 Nisan 2009 Perşembe 09:42
sitem
ak partili bir genç
Ak partinin gençlik kollarını mahvettiniz,çalışma yok,gençlere sahiplenme yok,ciddiyet yok,ha bire gençlik başkanı değişiyor,ilerleme yok çok yazık iyiki siysi partinin gençlik koll.ziyaret etmişsiniz faliyet yapın bakın saadet gençliğine herkesle birebir çalışıyorlar,en çok basında onlar var,özel gün ve gecelerde onlar var, siz yoksunuz iktidar olduğunuz halde sp,nin artısı çok,akp,nin eksisi çok,malesef dost acı söyler.
22 Nisan 2009 Çarşamba 10:05
tebrik
selman derin
ak parti gençlik kolları yönetimi tebrikler, saadet ocağını ziyaret etmekle iyi yapmışsınız, burası ulu çınar, köklü çınar,yuvanıza baba ocağına milli görüşe geriye dönün gençler.oyları bölmeyin akp,li gençler.
21 Nisan 2009 Salı 22:29
tebrik
elif yılmazdere
Saadet partisi gençlik kollarını devamlı basından takip ediyorum sosyal faliyetleri ve güncel meseleler,özel günlerle ilgili acıklamalrınız çok güzel yürütüyorsunuz.tebrikler.iktidarın yapamadığı çalışmaları siz yapıyorsunuz.bu seçimde size oy vermiştim helal olsun.herkesle diyolok içindesiniz
20 Nisan 2009 Pazartesi 10:51
tebrik
ali şan
aydında gençliğin birliği,sorunları,dertleri,sahiplenme ve her konuda çalışan gençlik kolları il başkanı barış soyuçok,a teşekkür ediyorum.mükemmel ve harikasın çünkü gençlerle,siyasi partilerin gençlik kollarıyla ve sivil toplum kuruluşlarıyla içicesin birlik ve beraberliğin simgesisin.saygılar
19 Nisan 2009 Pazar 21:27
DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
GÜNCEL
POSTA LİSTESİ